Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "ELIZIUMS-1" ir apbedīšanas birojs, kas piedāvā apbedīšanas pakalpojums, kā arī Jums nepieciešamos apbedīšanas piederumus. Mēs ar iejūtību un rūpēm palīdzēs aizvadīt Jūsu tuvinieku pēdējā gaitā. Mēs nodrošināsim profesionālu palīdzību, uzklausīsim Jūsu vēlmes un iespējas, sniegsim nepieciešamo atbalstu un dalīsimies pieredzē, lai pieņemtu Jums būtiskus lēmumus šajā grūtajā brīdī. Mēs Jums palīdzēsim rast atbildes uz neskaidriem jautājumiem un sniegsim padomus, organizējot bēres. Kopīgi meklēsim iespējas īstenot aizgājēja un piederīgo vēlmes, sākot ar ziediem, svecēm un beidzot ar ceremonijas vadītāju, lai šajā sērīgajā brīdī Jūsu rūpes, kas saistītas ar piederīgā izvadīšanu pēdējā gaitā, paliktu SIA "ELIZIUMS-1" ziņā un Jums būtu sajūta, ka aizgājējs ir pavadīts skaisti un cienīgi.

 

SIA "ELIZIUMS-1" sniedz visus ar apbedīšanu saistītos pakalpojumus, sīkāk par mūsu sniegtajiem pakalpojumiem skatiet sadaļā Pakalpojumi.

 

Sadarbojoties ar Latvijas ražotājiem un piegādātājiem, SIA "ELIZIUMS-1" piedāvā apbedīšanas piederumus (zārkus, krustus, pārklājus, apģērbu, sveces utt.). Sīkāku informāciju par apbedīšanas piederumiem skatiet sadaļā Piederumi.

 

Mūsu uzdevums ir sniegt saviem klientiem konkurētspējīgus un kvalitatīvus pakalpojumus.

 

Individuāla pieeja katram klientam!

Klientiem, kas mūsu pakalpojumus izmanto jau vairākkārt- atlaides!

 

 

Diennakts tālruņi :

 

​+371 67628881
+371 29510356

 

Vienības gatve 48A, Rīga,

LV-1004

 

L.Paegles iela 9, Sigulda, (28444555)

 

FOLLOW US:

  • Google+ B&W

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now